Közösségvezetői Kör

Az ÁGOTA® önkéntes közössége az egyik legnagyobb kincsünk, erőforrásunk. Annak érdekében, hogy sokáig olajozottan tudjon működni önkéntes bázisunk, alapítónk életre hívta a Közösségvezetői Kört, röviden KVK-t.

A KVK feladatai

Szervezni és koordinálni azon együttléteinket, mikor nem a támogatott csemetéink ügyében vagyunk együtt. Épp az a lényeg, hogy jobban megismerjük egymás mindennapjait is, hisz igazán eredményesen akkor segíthetünk csemetéinknek, ha tisztában vagyunk a közösség tagjainak személyes tulajdonságaival, melyek egy- egy rendezvényünk alkalmával nem biztos, hogy felszínre kerülnek.

A legfőbb feladatok:

Az összetartás szolgálata - ez létünk értelme.

Összefoglalva:

Ha bárkinek bármi olyan jellegű észrevétele, ötlete, javaslata, problémája van, amely nem a gyerekek ügyét érinti közvetlenül, hanem a munkatársak közösségének előbbre jutását segíti, az mindenképpen minket, a KVK-t keresse meg.

Elérhetőség:
Szili-Balog Marcsi